Paskelbta

Kosmetinės – būtinas moterų atributas vonios kambaryje, lagamine ir rankinėje

kosmetinesDaugelis moterų neišsiverčia be kosmetinės. Tai – puiki priemonė, kai vienoje vietoje gali būti visi reikalingi moteriški atributai: lūpdažis, tušas, pudra, nagų dildė. Jeigu kosmetinė didesnė ir talpesnė, joje galima sutalpinti visų turimų atspalvių lūpų blizgius, nagų lagus, kvepalų buteliukus, įklotus, vatos tamponėlius, šukas bei šepetį.

Tad jeigu Jus supa visų asmeninių moteriškų smulkmenėlių „bardakėlis“ jau šiandien atėjo visai šiai betvarkei galas. Pagaliau įsigykite naują kosmetinę! Jūsų pirkinių krepšelyje gali atsidurti ne tik vienas vienetas, bet ir visas kosmetinių komplektas. Jį dažniausiai sudaro trys skirtingi vienetai šių prekių. Visos kosmetinės skiriasi savo dydžiu, tačiau jų dizainas ir medžiaga išlieka tokia pati. Tad galėsite būti ramios kelionės metu, jog lengvai pažinsite savo asmeninius daiktus.

Iš tikrųjų kosmetinės labai praverčia keliaujant. Kelionių metu svarbu visas moteriškas smulkmenas, kosmetiką ir asmens higienos reikmenis laikyti vienoje vietoje, kad prireikus žirklučių arba šukų, žinotumėte, kur jos yra. Šiuolaikinės kosmetinės yra talpios ir patogios. Didesnės turi atskirus skyrelius, kad smulkūs daiktai, tokie kaip nagų dildės, plaukų juostelės ir segtukai ar kontaktinių lęšių indeliai nepasimestų. Daugelis kosmetinių turi ir rankenėles, už kurių galėsite jas neštis kaip rankines, jei nebetilps į lagaminą išsiruošus į kelionę.

Visi šie įrankiai, kur moterys galis susidėti savo būtiniausius reikmenis, yra spalvoti ir žaismingi. Lengvai rasite mėgstamos spalvos kosmetinę. Atkreipkite dėmesį, kad dalis kosmetinių būna tarsi mokykliniai penalai, o kitos, didesnės ir talpesnės – lyg keturkampės dėžutės. Dar viena rūšis – apvalintais kampais. Išsirinkti tikrai gali būti nelengva, tačiau pirkite internetu ir bus žymiai paprasčiau. Čia (pvz. varle.lt) visas kosmetines matysite vienoje vietoje, galėsite jas susirūšiuoti pagal kainas arba gamintoją. Taip pat bus nesunku ir vienoje vietoje palyginti vieną modelį su kitu ir rasti tą, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius.

Nepamirškite kosmetinę turėti ir kiekvienoje savo rankinėje. Derinkite vieną prie kitos ir sukursite puikią kombinacija. Jeigu pažįstamas tas jausmas, kuomet skubiai prireikus lūpų vazelino ar rankų kremo, jo niekaip nerandate savo rankinėje – tuomet tikrai atėjo laikas pagalvoti apie permainas ir įsigyti nedidelę kosmetinę, jei Jūsų rankinė yra netalpi ir didesnę, kuri ras vietą Jūsų maxi dydžio rankinėje.