Paskelbta

Vasariška apranga vyrams

vyriška aprangaNeretai vasariškai apranga vyrams įsivaizduojama taip – vyriški šortai ir balti marškinėliai. Žinoma, temperatūrų stulpeliams pasiekus 30 laipsnių ir daugiau, retas kuris nori atrodyti stilingai su tamsiomis kelnėmis ar kaklaskarėmis. Visgi, net ir karštuoju metų laikų, vyriška apranga neprivalo būti blanki ir nuobodi. Yra keletas būdų kaip susikurti savitą stilių bei originalią išvaizdą, naudojant įvairius aksesuarus.

Vienas iš paprasčiausių bei labiausiai pritaikomų aksesuarų – akiniai nuo saulės. Greičiausiai pastebėjote, jog vasarą bene kiekvienas gatvėje sutiktas praeivis dėvi apsauginius akinius nuo saulės, tačiau ar kada susimąstėte, kaip skirtingi modeliai gali pakeisti jūsų išvaizdą? Žinoma, akiniai yra tiesiog būtinas vasaros akcentas, mat jie padeda apsaugoti akis nuo žalingų saulės spindulių, o kartais net paslepia bemiegės nakties požymius, tačiau tai dar ne viskas. Skirtingi akiniai bei jų modeliai vyrui suteikia išskirtinio žavesio bei padeda atrodyti išskirtinai. Jų pagalba, net ir patys paprasčiausi vyriški šortai ir marškinėliai gali atrodyti išskirtinai. Kritikų teigimu, šį sezoną aviatoriaus akiniai liks dulkėti spintose, mat jų vietą užims didesni, ryškesni bei masyvesni akinių modeliai. Jei nenorite atsilikti nuo besikeičiančių mados tendencijų, ieškokite išskirtinių akinių rėmelių. Mados ekspertai teigia, jog stiklų tamsinimo spalvos bei tonai nėra svarbūs, na o  rėmeliai turėtų būti iš ties prikaustantys dėmesį. Pagrindinė sąlyga: kuo keisčiau – tuo geriau. Taigi, jei norite pagyvinti savo iš pirmo žvilgsnio nuobodžią aprangą, derinkite ją su išskirtiniais, dėmesį patraukiančiais akiniais. Rekomenduojama įsigyti bent keletą skirtingų modelių, kurie gebėtų kardinaliai pakeisti jūsų kuriamą stilių.

Kepurės – dar vienas nepamainomas sezono aksesuaras. Gera žinia ta, jog jei praėjusiais metais įsigijote keletą šiaudinių, griežto stiliaus vyriškų kepuraičių – šį sezoną galėsite jas nešioti ir vėl. Žinoma, galbūt šiaudinės kepurės nėra kiekvieno vyro svajonė, tai daugiau tinka su gatvės stiliumi eksperimentuojantiems vyrams, tačiau tai, be abejo, nėra vienintelis sezono pasirinkimas. Jei esate užkietėję sporto fanai ar tiesiog mėgstate šį stilių – hip-hop tipo kepurės jums turėtų būti lyg klasika, kuri niekada nesensta. Taigi, šį sezoną sportinės kepurės išlieka madingos, tad neskubėkite jomis atsikratyt.

Kalbant apie aksesuarus, nepamirškite eksperimentuoti ir atrasti naujų įvaizdžio detalių. Išbandykite petnešas, diržus, varlytes ir visa, kas jums šauna į galvą. Tokiu būdu ne tik susikursite išskirtinį stilių, bet ir priversite atsigręžti su jumis prasilenkiančius praeivius. Žinoma, nepamirškite paįvairinti ir aprangos, galbūt jūsų turimi marškinėliai per blankūs? Tuomet įsigykite ryškesnių spalvų. Visi modeliai atrodo pasenę ir nuobodūs? Galbūt metas įsigyti keletą polo tipo marškinėlių. Vyriški šortai – ne išimtis. Žaiskite su skirtingais audiniais, detalėmis, kartais net ir įdomios sagos gali atnaujinti seną rūbą, tad nebijokite eksperimentuoti ir derinti kasdieninių drabužių su skirtingais aksesuarais.