Paskelbta

Ką daryti jeigu sugadinti nauji drabužiai

suknelės internetu

Nusipirkote kelias sukneles internetu ir po kurio laiko vieną iš jų sugadinote kažkuo ištepdama? Drabužiai, skirtingai nei kiti daiktai, reikalauja šiek tiek daugiau atidumo siekiant juos išlaikyti kuo geriau. Sugedusią elektroniką galite nunešti į taisyklą, tačiau, rūbų taip lengvai nesutvarkysite. Kokios galimos pasekmės sutepus naujus rūbus ir ko reikėtų vengti atsitikus tokiai situacijai? Apie tai ir yra šis straipsnis. Patarimais kaip reikėtų elgtis tokioje situacijoje dalinasi geros reputacijos el. parduotuvė www.poshstar.lt.

Ne paslaptis, jog visiems nutinka bėdų, todėl rūbų sugadinimas juos ištepant – dažnas reiškinys. Kaip bebūtų, tokiose situacijose reikėtų vengti skubotų ir neapgalvotų veiksmų, pavyzdžiui – skalbimo patiems. Jeigu kelias sukneles internetu nusipirkote prieš porą dienų ir vieną iš jų sugebėjote ištepti, tai neskubėkite jos dėti į skalbimo mašiną. Perkaitykite etiketę ir įsitikinkite, jog ją galima skalbti mašinoje, nes yra ir tokių rūbų, kurių skalbti patiems nevertėtų. Paprasčiausiai kai kurie drabužiai turi būti skalbiami tam tikroje temperatūroje, o jeigu jie skalbiami į tai neatsižvelgus, tai galimas atvejis, jog iš skalbimo mašinos ištrauksite susitraukusius rūbus, kurie jums bus jau per ankšti.

Neretais atvejais, nuo kai kurių rūbų dėmės turi būti pašalinamos naudojant sausą valymą. Tai reiškia, kad pačioms tai padaryti gali būti sudėtinga, todėl šį procesą geriausia būtų patikėti tokias paslaugas teikiančioms įmonėms. Jeigu pačios tai darysite, tai galimas atvejis, jog jūs labiau pakenksite, nes dažnai nutinka, jog bandant pačiai valyti dėmes naudojant netradicinius būdus, yra sugadinami visi drabužiai, o labiausiai pasikeičia jų spalva bei patvarumas.

Jeigu pirktos suknelės internetu grąžinimo laikotarpis yra 14 dienų, tai sugadintos jos grąžinti jau nebegalėsite, nes tokia teise pasinaudoti galite tik tokiu atveju jeigu neatitinka dydis ar drabužis nėra toks koks pavaizduotas kataloge. Tai yra viena iš pasekmių, kuri atsiranda jeigu ne per seniausiai įsigyti rūbai yra sugadinami dėl jūsų kaltės.

Dažnai pasitaiko atvejų, jog rūbai yra sugadinami su tam tikromis medžiagomis. Tai reiškia, jog taip pat griežtai nerekomenduojama dėmių šalinti pačioms. Tokiais atvejais yra patartina nešti sugadintus rūbus į cheminę valyklą. Būtina žinoti tai, kad tik šis valymas galėtų kokybiškai išvalyti jūsų rūbus, tačiau po jo gali likti tam tikrų pasekmių. Kaip jau žinote – drabužiai yra siuvami iš įvairiausių audinių, todėl ne visi gali būti prižiūrimi vienodai. Paprasčiausiai cheminio valymo metu atsiranda didelė tikimybė, jog audinys dėl tam tikrų cheminių medžiagų, gali prarasti savo tvirtumą. Tokiais atvejais, po šio valymo, jūsų įsigytos suknelės internetu kokybė gali suprastėti. Medžiaga gali pradėti greičiau irti ir po kurio laiko – audinys pradeda smarkiai plyšti.

Skalbiant juk pasitaiko, jog po skalbimo kai kurie rūbai tampa per ankšti, o svarbiausia – nublanksta jų spalva. Tad jeigu paprasčiausius rūbus skalbiate atidžiai, tai proginių ir gana brangių rūbų nerekomenduojame valyti patiems, o tiesiog šį darbą patikėti specialistams.