Paskelbta

Kokią apšvietimo sistemą pasirinkti vonios kambariui?

vonios apšvietimasApšvietimas vonios kambaryje – labai svarbus dalykas, kurio įrengimas reikalauja papildomo apmąstymo. Kokio tipo apšvietimą naudosite? Kur bus sumontuotas apšvietimas? Kokią apdailą naudosite? Supratus pagrindines vonios apšvietimo sąlygas, bus kur kas lengviau atsakyti į šiuos klausimus, o to rezultatas bus graži ir gerai apšviesta erdvė. Pasinaudokite mano pateiktais 5 vonios apšvietimo patarimais, kad sumažintumėte šešėlių ir akinimo kiekį ir sukurtumėte tinkamas sąlygas.

Apšvietimas virš veidrodžio. Jeigu turite vietos, naudokite difuzorių (atvirą arba uždarą); geriausia apšvietimą naudoti viršuje per vidurį, kad išvengtumėte šešėlių, krentančių ant veido. Be to, permatomi balti difuzoriai yra geriausi, nes jie padeda išvengti bet kokio blizgesio. Būkite atidūs su skaidriu stiklu – jis gali sukelti spiginimą, todėl iš tokio apšvietimo Jums tikrai nebus daug naudos.

Apšvietimas šalia veidrodžio. Tokios lempos gali suteikti bene geriausią apšvietimą ir padėti išvengti šešėlių. Geriausia, kad lempos būtų pakabintos iš abiejų pusių, veido aukštyje. Šios šviesos puikiai tinka tiek moterims, kai daromas makiažas, tiek ir norintiems lygiai nusiskusti vyrams. Šie šviestuvai yra įvairiausių stilių ir formų, todėl Jūs neturėsite aukoti savo interjero grožio dėl gero apšvietimo.

Apšvietimas ant veidrodžio. Lempos, montuojamos ant veidrodžio, atrodo dailiai tiek iš priekio, tiek ir iš užpakalinės dalies. Veidrodinis atspindi šviesą iš užpakalinės dalies (dažniausiai tai nepastebima), todėl jis tiesiog turi atrodyti puikiai! Šis variantas dar labiau tinka, jei planuojate vonioje darytis makiažą ir pan. Paprastai šios lempos atrodo dailiai ir tarsi susilieja su visu vonios interjeru.

Įleidžiamas apšvietimas.Čia dažniausiai būna viena didelė arba kelios nedidelės įleistos į lubas ar sienas lemputės. Šia apšvietimas yra švarus, jis „nekrenta“ į akis. Jos jau tapo architektūros dalimi ir tiesiog susilieja su kambario interjeru. Kai naudojate tokį apšvietimą, geriau jį įtaisyti arčiau veidrodžio ir pasistengti išvengti šešėlių. Išdėstykite du ar tris šviestuvus vienoje eilėje, kad sukurtumėte lengvesnę, ryškesnę vietą.

Dekoratyvinis apšvietimas. Dekoratyvinės šviesos padidina apšvietimo aprėptį , puikiai pagyvina visą vonios kambario dekorą. Pavyzdžiui, nuostabus šviestuvas virš vonios, kurioje mėgstate atsipalaiduoti, bus tikras elegancijos ir originalumo pliūpsnis. Siekdami užtikrinti darnų interjerą, derinkite šviestuvus prie interjero spalvų ir detalių, pavyzdžiui, maišytuvo, rankenų. Jeigu naudojate spalvotą stiklą, tuomet tokį šviestuvą pakabinkite toliau nuo veidrodžio, nes jis gali pakeisti šviesą toje vietoje, kur jos labiausiai reikia.

Pagrindiniai patarimai išdalyti ne tik apie šviestuvus, bet ir apie kitus kambarius ir net Jūsų sodą. Žinoma, tai tik pagrindai, tačiau tikiuosi, kad ši informacija bus Jums naudinga.