Paskelbta

Pjovimas lazeriu – pagalba individualistams

pajovimas lazeriuXXI amžius atnešė ne tik prietaisus padedančius susikurti geresnę gyvenimo kokybę, bet ir „štampavimo“ erą. Nuo šiol turėti ką nors išskirtinio, individualaus tampa vis sunkiau. Niekada negali būti tikras, jog gatvėje nepamatysi identiškai apsirengusio praeivio, ar kaimynės lentynoje tokios pat vazos. Norint turėti ką nors personalinio galima dekoruoti savo drabužius, turėti įdomią šukuoseną, ar namuose susikurti asmenišką apipavidalinimą. Jei trūksta minčių, reiškia Jūsų akiratyje dar nebuvo atsiradęs unikalus objektų dekoravimo būdas – pjovimas lazeriu. Nors tokio tipo dekoravimas nėra naujiena, tačiau retas žino, kokiu principu jis veikia ir kuo naudingas gali būti.

Pjaustymas lazeriu gali būti patogi alternatyva norintiems kruopščios, aukšta kokybe, bei ilgaamžiškumu pasižyminčios interjero detalės savo namuose. Nebenorite dovanoti artimiesiems kinietiško tipo dovanėlių, tačiau nesugalvojate nieko originalaus? Atsakymas tas pats –lazerinis pjaustymas. Savo idėjas realizuosite labai lengvai, kadangi pjaustymas lazeriu gali būti atliktas tiek ant metalo, tiek ant medžio ir net organinio stiklo! Čia tiesiog reikalinga Jūsų fantazija ir skirtingos medžiagos plokštės gali būti paverstos originaliomis užuolaidomis, pjaustymo lentelėmis ir net smulkiai dekoruotomis vazomis. Viskas taip paprasta. Jums tereikia sugalvoti idėja ir kvalifikuoti darbuotojai pasitardami su Jumis ras patogiausią ir optimaliausią sprendimą tiek Jums, tiek profesionaliems darbininkams. Tokiu atveju liks patenkintas ne tik klientas, bet ir darbininkas, kuris galės papildyti savo lazerinio pjaustymo idėjų  katalogą.

Tačiau, kodėl verta pasirinkti būtent lazerinį pjaustymo būdą? Jis ypatingas tuo, jog priešingai nei mechaniniai pjovimo būdai geba išpjaustyti kad ir kokį mažą ornamentą nesugadinant rašto sintezės. Frezavimo pagalba sunku pasiekti ir dailiai išpjaustyti aštrius kampus. Sufokusuotas lazerinis spindulys yra tobulas variantas medžiagų pjovimui. Taip pat tokio tipo pjaustymo būdas laimi prieš mechaninį, dėl minimalios zonos, kurią reikia išpjaustyti lazerių. Lazerinio pjaustymo technologija leidžia tuščiavidurį ornamentą sukurti net ant raktų pakabuko! Laikas judėti pirmyn ir keisti konservatyvius apdirbimo įrankius. Pjaustymo lazeriu plitimas yra dar vienas žingsnis kokybiškam ir greitam dekoravimo būdui.

Pjovimo lazeriu procesas gan paprastas. Pirmiausia kompiuteryje sufokusuojamas Jūsų trokštamas išpjovimas. Tuomet viskas vyksta tarsi spausdinant rašalinių spausdintuvu ant popieriaus. Skirtumas tik tas, jog čia pagrindinį darbą atlieka lazeris. Minėtojo lazerio funkcija išdeginti reikalingas linijas. Kadangi visą darbą atlieka kompiuteris, taigi išvengiama defektų, kuriuos gali sukelti mechaninis pjovimo aparatas.

 Lazerinis pjaustymas leidžia realizuoti keisčiausias ir, rodos, sunkiai įvykdomas fantazijas. Nors visada lieku prie nuomonės, jog rankų darbo produktas yra mielesnis širdžiai, tačiau norintiems greito ir kokybiško varianto rekomenduoju pjaustymą lazeriu. Nebijokite rizikuoti, nebijokite būti kitokie.