Paskelbta

Prezervatyvai: kur juos laikyti?

prezervatyvaiTurbūt ne vienas esate pagalvojęs, kur geriausia patogiai ir saugiai laikyti itin asmeninį daiktą – prezervatyvą. Kaip žinia, ta vieta turi būti tokia, kurią būtų galima net labiausiai netikėtomis akimirkomis pasiekti itin greitai. Pateikiame keletą patarimų, kurie galbūt padės atsakyti į šį klausimą ir lemiamą akimirką jaustis užtikrintam, kad prezervatyvai yra žinomoje ir tikėtinoje vietoje.

Miegamajame kambaryje

Turbūt tai pati natūraliausia vieta, kurią galima įsivaizduoti. Tačiau privalote būti atidūs ir tinkamai suplanuoti, kad jaudinančiomis akimirkomis nereikėtų ieškoti giliai spintoje ar į viršų kelti lovos. Du itin svarbūs aspektai, ieškant kambaryje tinkamos vietos šiam daiktui: neturi būti viešai matoma, bet tuo pačiu ir lengvai prieinama. Pirmasis aktualus tuomet, kai į svečius užsuka artimieji ar pažįstami ir norint išvengti nepatogių klausimų ar įtartinų žvilgsnių. Apie antrąjį aspektą būtina pagalvoti, kaip jau minėta, dėl paprasto pasiekiamumo pačiomis aistringiausiomis akimirkomis.

Piniginėje

Kadangi piniginė dažniausiai būna prie jūsų, tai ideali vietai konfidencialiam daiktui. Tačiau būtina atminti, kad ilgą laiką negalima to pačio prezervatyvo nešiotis piniginėje. Ten esant jis nuolat trinasi ir stipriai padidėja tikimybė būti jam pažeistam dar prieš naudojimą arba akto metu. Todėl geriausia, jei šioje vietoje laikytumėte tik esant būtinumui ir esant beveik užtikrintam, kad bent jau tą dieną tikrai panaudosite.

Kišenėje

Tai dar didesnio rizikingumo vieta nei piniginė. Rekomenduojama šioje vietoje laikyti labai trumpai ir nesinešioti visuomet su savimi. Be to, taip išvengsite tų nemalonių situacijų, kai traukiant kitus daiktus iš kišenės, netyčia iškrenta prezervatyvas. Jei šalia partneris, kurį mažai pažįstate, iškart gali kilti įtarimas dėl blogų jūsų ketinimų. Todėl siūloma to išvengti elgiantis itin atsargiai bei apdairiai.

Automobilyje

Jei mėgstate netradicines vietas seksui, automobilis puiki vieta laikyti prezervatyvus. Ypač aktualu tiems, kurie visur keliauja automobiliu. Tokiu būdu pačiomis geriausiomis akimirkomis žinosite, kad šalia turite daiktą, leisiantį jums apsisaugoti nuo nenorimo nėštumo ir visą dėmesį skirti maloniam seksui.  Būtina stengtis išvengti rizikos laikyti karštą vasarą ar šaltą žiemą. Dėl temperatūrų skirtumų ir pojūčių padidėja tikimybė sargiui plyšti.

Nors šiame straipsnyje išvardinti gana praktiški patarimai dėl patogiausių vietų laikyti šį daiktą, tačiau visuomet kiekvienas sau ras tokią, kur jie bus laikomi saugiai. Tik būtina atminti, kad patariama nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose ir vengti trynimosi su kitais paviršiais (kaip kišenėje ar piniginėje). Geriausia būtų sausa ir tamsesnė vieta.