Paskelbta

Tvorų gamyba užsieniui

tvorosPasaulyje labai daug verslininkų, turbūt kiekvienas iš mūsų pasvajojame apie geresnę algą ar apie savo verslą. Dažnai verslą galima padaryti būtent ten, kur yra paklausa. Tvoros – tai kas pasaulyje egzistuoja kiekvienoje šalyje, nes žmonės mėgsta apsitverti teritoriją.

Ar jūsų tvoros bus pagamintos iš metalo ir ar tai bus metalo gaminiai, ar bus pagaminta iš medienos ir tai ir bus medienos gaminiai nėra labai svarbu. Daug didesnė svarba yra tai, kaip Jūs pristatysite save. Norint prisistatyti užsienyje turite išsiskirti ne tik kaina, bet ir gaminimo kokybe. Jei norite, kad Jumis pasitikėtų, jūsų gaminamos tvoros turi būti labai kokybiškos ir ganėtinai nebrangios palyginus su vietiniais verslininkais.

Pradėdami tokį verslą turi apmąstyti tokį dalyką kaip transportavimas, nes jis kainuos labai brangiai ir tai jūs turėsite įtraukti į tvoros gaminimo kainą. Tačiau, gavę keletą didžiulių užsakymų, galite užsidirbti iš kokio Dano ar Švedo tiek, kiek uždirbsite tik iš 50-ies lietuvių. Tačiau, reikia nepamiršti, kad užsieniečiai dažnai būna priekabūs ir nori labai gerai atliktų paslaugų. Bet jeigu sugebėsite įtikinti, kad jūsų metalo gaminiai ar medienos gaminiai yra puikiai pagaminti – jie iš jūsų nupirks ir sumokės didesnes sumas nei vietiniai pirkėjai.

Prieš pradėdami savo plėtrą į užsienį visada apgalvokite apie daugelį dalykų, neskubėkite pulti to daryti, nes galite nusvilti su savo tvorų gamyba. Bet iš kitos dalies nepamirškite, kad galite uždirbti tiek pinigų, kad net nepagalvosite apie emigraciją ir darbą užsienyje ir galėsite puikiai gyventi savo gražioje mylimoje šalyje.

Visada turėkite omeny, kad jūsų mokestinė aplinka yra daug geresnė, nei tarkim Skandinavijos šalių vietos gamintojų. Todėl su jais galite konkuruoti ir šioje vietoje ir jūsų tvoros bus pigesnės. Be to nepamirškite, kad jums susipirkti metalą ar medieną bus daug pigiau Lietuvoje, nei jiems Skandinavijos šalyse, todėl jūsų kainą bus ir dėl šito daug mažesnė.

Sugebėdami kurti gerbūvį sau, kursite gerbūvį ir savo aplinkiniams, todėl niekada nesibaidykite eksporto ir darbo su užsieniečiais. Jiems tvorų reikia lygiai taip pat, kaip Lietuviams, jie irgi mėgsta taupyti. Tačiau, taip jau istorija suklostė, kad jie turi daugiau pinigų, nei lietuviai, todėl reikia tuos pinigus tiesiog pasiimti ir skatinti Lietuvos ekonomiką.