Paskelbta

Video registratoriai Jūsų automobilyje

video registratoriaiDėl galybės priežasčių visame pasaulyje daugėja automobilių, kuriuose yra video registratoriai. Tai nedidelis prietaisas, kuris filmuoja tai, kas vyksta kelyje ar net automobilio salone. Tai padeda jaustis saugiau kelyje, išvengti nesusipratimų įvykus eismo įvykių ar bet kokiam ginčui.

Registratoriai montuojami automobilio priekinėje dalyje, salone, dažniausiai tvirtinant juos prie automobilio priekinio stiklo. Taip užtikrinamas geriausias matomumo kampas, kuris itin svarbus siekiant užfiksuoti visas aktualias detales, tokias kaip valstybiniai numeriai, žmonių veidai, kiti bruožai, į kelią išbėgę gyvūnai ir t. t.

Video registratoriai jau dabar nuo nesusipratimų ir didelių problemų yra išgelbėję ne vieną eismo įvykyje nekaltą vairuotoją, o tokių situacijų visa galybė yra patalpinta internetiniuose vaizdelių portaluose, didžioji dalis vaizdų yra iš Rusijos, kurioje video registratoriai ypač populiarūs.

Didžiausią populiarumą Rusijoje ir gretimose šalyse lemia itin žema vairuotojų kultūra, didelis dirbtinių, suvaidintų eismo įvykių kiekis ir gana korumpuota policija. Taigi, bene vieninteliu svariu įrodymu tampa būtent registratoriai, kadangi ir liudininkai dažnai meluoja ar klysta.

Jūsų automobilyje video registratorius gali atsirasti labai greitai ir tai Jums gali būti labai naudinga nelaimės atveju. Video registratoriai šiuo metu kainuoja pakankamai nebrangiai, ypač turint omenyje tai, kiek jie gali sutaupyti Jums ateityje. Tuo labiau, sudegintų nervų ląstelių pinigais neįvertinsi, tad registratoriai gali daug daugia nei tik pinigų taupymas.

Video registratoriai yra universalūs ir tinka faktiškai bet kokiam automobiliui, nesvarbu, ar tai mažas miesto automobilis, ar didelis šeimos vienatūris, o gal ir sunkvežimis. Tiesa, kiek kitoks tvirtinimas gali būti motociklams ar dviračiams, kur irgi siūloma naudoti video registratorius.

Taip pat galima pastebėti, kad video registratoriai yra lengvai nuimami ir uždedami, tad automobilyje nakčiai galite jo nepalikti, taip bus saugiau Jums, galėsite jausti ramiau, nesibaimindami, kad kas nors kėsinsis daužti stiklą ir pasisavinti Jūsų įrenginį. Taigi, galbūt dabar tikrai puiki proga Jums apsilankyti video registratorių parduotuvėje ir stverti vieną prietaisą, kol dar nevėlu.