Paskelbta

Ar pagelbės kreditai internetu perkant IT įrangą?

greitas kreditasTurbūt kiekvienam iš mūsų yra buvę situacijų, kai pritrūksta pinigų, o pasiskolinti iš ko, nelabai yra. Būtent dėl tokių situacijų Lietuvos rinkoje prieš kelis metus ir atsirado greitųjų kreditų bendrovės. Tai puiki galimybė pasiskolinti nedidelę sumą pinigų, kai to labiausiai reikia. Pasirodo, itin dažnai žmonės pasinaudoja šia paslauga, pirkdami itin brangius pirkinius. Pavyzdžiui – IT įrangą. Pirkėjus užklupusios akcijos ar ypatingi pasiūlymai, dažnai sugundo ir šie nužiūrėtą kompiuterį ar namų kiną mielai įsigyja, kai tam padeda skolintis internetu.

Kada geriausiai pirkti IT techniką?

Kompiuteriai, spausdintuvai, televizoriai, monitoriai, programinė biuro įranga ir kita IT įranga – tikrai nėra pigūs pirkiniai. Dažniausiai tai tokie pirkiniai, kuriuos esame linkę planuoti ir jiems taupyti, mat tikrai geras nešiojamas kompiuteris gali kainuoti ne vieną mėnesinį mūsų atlyginimą. Tačiau kai kuriais metų laikais šiuos pirkinius galima įsigyti už tikrai patrauklią kainą. Dažniausiai prekybininkai IT rangai taiko didžiules nuolaidas metų pabaigoje. Taip yra todėl, kad visi gaminiai parduotuvėje yra einamųjų metų, o nuo sausio 1 d jie jau tampa praėjusių metų kolekcija. Todėl ypač metų pabaigoje finalinio išpardavimo metu galima įsigyti ilgai lauktą televizorių ar žaidimų konsolę už patrauklią kainą. Būtent šiuo labiau žmonės dažniausiai naudojasi greitųjų kreditų paslaugomis, norėdami įsigyti IT įrangos.

Ar visuomet naudinga rinktis kreditą?

Pirkti įvairią techniką išsimokėtinai Lietuvoje jau senokai tapo norma, tačiau vis dar nemažai žmonių abejoja, kada iš tiesų kreditai internetu gali būti naudingas apsisprendimas perkant IT įrangą. Iš tiesų atsakymas yra labai paprastas – geriausiai skolintis iš kreditoriaus tuomet, jei iki reikalingos sumos trūksta daugiau nei 100 ar 200 eurų. Nes kelių dešimčių eurų paskola gali tiesiog brangiai kainuoti, Greičiausiai tokią sumą Jums paskolintų ir draugas ar kaimynas. Tačiau jei perkate galingą kompiuterį ar plačiaekranį televizorių ir kaip tik dabar jam taikoma akcija, o Jums trūksta kelių šimtų eurų – tokiu atveju geriau skolintis internetu ir džiaugtis pirkiniu jau šiandien.

Kaip pasirinkti kreditorių?

Labai svarbu, kad perkant ir skolinantis, būtų išlaikytas sveikas protas. Nors kreditai internetu labai dažnai naudojami įvairiems pirkiniams padengti, visgi, čia reikėtų neskubėti. Labai svarbu įvertinti ne tik tai, kokios vertės pirkinį galite sau leisti įsigyti, bet ir kreditoriaus paslaugas. Kartais žmonės, suprasdami, kad visos pinigų sumos neturi, tačiau galės pasiskolinti, nusprendžia pirkti gerokai brangesnį daiktą, nei iš tiesų leidžia mėnesinės tvarios pajamos. Tai labai pavojinga, nes skolintus pinigus visuomet reikia grąžinti, tad ir skolintis reikia sveiko proto ribose. Net jei už Jūsų išsirinktą kompiuterį parduotuvėje yra dešimt geresnių ir brangesnių.