Paskelbta

Freelanceriai programuotojai – daugelio svajonių profesija

Programavimas yra vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie ieško patrauklios profesijos. Reikalinga ne tik patirtis, tačiau ir nuolatinis darbas, nuolatinis pastangų dėjimas, kuris dažniausiai atsiperka ir garantuoja, kad tinkama profesija atvers Jums gyvenimo duris.

Viskas ne taip paprasta, kaip atrodo

Freelancinima dažniausiai atrodo kaip labai patraukli darbo forma, kuri suteikia galimybę dirbti tada kai norite ir tuo pačiu gerai uždirbti. Tiesa, dažniausiai viskas taip tik atrodo, kadangi kiekvienas, kuris nori džiaugtis geru uždarbiu – turi skirti tam laiko.

Mokysitės kasdien ir visą laiką

IT sfera yra tam kuri reikalauja nuolatinio mokymosi. Suprantama, kam tam reikia laiko bei papildomų investicijų, tad apgalvokite, ar esate pasiruošę dalį savo gyvenimo nuolatos skirti mokslams. Paprasčiausiai tai geriausia galimybė išlaikyti savo klientus ir tuo pačiu likti konkurencingu.

Išmokite rasti klientus

Programuojant sau taip pat reikia ne tik atlikti darbus, tačiau ir nuolatos ieškoti klientų, kurie norėtų užsisakyti Jūsų paslaugas. Dažniausiai šis darbas yra vienas kebliausių, kadangi norisi uždirbti palankiai, tačiau per daug nenusipiginti. O kaip rasti tokius, kurie atitiktų šiuos kriterijus? Įmanoma, tačiau dažniausiai reikia nemažai laiko, kol pavyksta susiburti savo klientų ratą. Tokiu atveju tenka gyventi iš santaupų.

Buhalteriniai niuansai

Tie, kurie dirba savarankiškai, dažniausiai bando patys sutvarkyti ir apskaitą, kuri kelia labai daug rūpesčių. Suprantama, kad viskas nėra labai paprasta, tam tenka skirti nemažai laiko. Alternatyvos yra buhalteriai, kurie teikia paslaugas arba programos, kurios padeda kur kas paprasčiau sekti savo buhalterijos niuansus ir teisingai apsiskaičiuoti mokestinius niuansus.

Tinkamas laiko planavimas

Žinoma, sau dirbantys asmenys dažniausiai turi ir labai atidžiai planuoti laiką. Nors dažniausia atrodo, kad tokiems specialistams reikia dirbti mažiau nei samdomiems darbuotojams, tačiau praktika tokia, kad darbo jie dažniausiai turi net ir kur kas daugiau. Planuoti laiką galima su įvairiomis programėlėmis ir dažniausiai tai yra išmokstama su laiku.

Išbandyti darbą sau tikrai verta, kadangi jis gali padėti atrasti dar naujas, niekada nepatirtas patirtis. Svarbiausia yra išdrįsti, o visa kita yra įmanoma.