Paskelbta Komentarų: 1 232

„Mikrovisatos servisas“ keičia pavadinimą

Mikro visataLietuvos technologijų bendrovė „Mikrovisatos servisas“ keičia pavadinimą į UAB „Mikrovisata“ ir vartotojams pristato naujus planšetinius kompiuterius „e-STAR“ su „Retina“ ekranu ir keturių branduolių procesoriumi. Taip pat greitu metu rinkoje pasirodys „e-STAR“ išmanieji telefonai ir išmanusis priedas televizoriams „Smart TV Stick“.

„Pagrindinis „e-STAR“ produktų bruožas, išskiriantis juos iš didelės konkurencinės aplinkos – aukšta kokybė už optimalią kainą. Parduodami gaminius už prieinamą kainą, mes suteikiame galimybę vidutines pajamas gaunantiems pirkėjams įsigyti technologiškai pažangiausius gaminius“, – teigė Artūras Byčius, UAB „Mikrovisata“ IT projektų vadovas.

Planšetinių kompiuterių „e-STAR“ modeliai atnaujinami kas pusę metų, o ir visi kiti išmanieji prietaisai yra pagaminti remiantis naujausiomis technologijomis.

„e-STAR“ ženklu yra pažymėti planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, elektroninių knygų skaitytuvai. „e-STAR“ išmaniaisiais prietaisais prekiaujama ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Prekių ženklas „e-STAR“ Lietuvos ir užsienio rinkai pristatytas 2012 m. pradžioje.

Šiuo metu rinkoje yra keturi planšetinių kompiuterių „e-STAR“ modeliai, greitai bus pristatyta dar keturi, tarp kurių – „e-STAR MID9758G“ planšetinis kompiuteris su keturių branduolių procesoriumi ir ypač didelės raiškos „Retina“ ekranu. 9,7 colių įstrižainės ekrano skiriamoji geba sieks 2048×1536 taškų.

Kartu bus pristatytas ir 7,8 colių įstrižainės modelis „e-STAR MID7818“, su IPS technologijos didelės raiškos ekranu ir keturių branduolių procesoriumi.

Analogiškus ekranus, kaip ir naujausiuose „e-STAR“ modeliuose, naudoja JAV korporacija „Apple“.

„Įvertinus tai, kad savo naujiems gaminiams planuojame naudoti keturių branduolių procesorius bei „Retina“ tipo ekranus, galime drąsiai teigti, kad techniniais parametrais mes neatsiliekame nuo pasaulinio lygio planšetinių kompiuterių gamintojų. Tačiau labai svarbu, kad mūsų modeliai yra kur kas pigesni“, – teigė A. Byčius.

Taip pat artimiausiu metu „Mikrovisata“ pristatys du naujus ekonomiškus 7 ir 9,7 colių ekrano įstrižainės „e-STAR“ planšetinių kompiuterių modelius su dviejų branduolių procesoriais.

„Mikrovisata“ pirmuosius „e-STAR“ modelius su dviejų branduolių procesoriumi pristatė daugiau nei prieš pusę metų.

Planšetiniuose kompiuteriuose „e-STAR“ įdiegtos „Android 4.0“ ir naujesnės versijos operacinės sistemos. Gaminant planšetinius kompiuterius ypatingas dėmesys skiriamas jų ergonomikai.

„Visuose planšetiniuose kompiuteriuose gamybos metu įdiegiame pačias populiariausias ir naudingiausias programas. Vartotojams nebereikia papildomai ieškoti programų internete, jų siųstis, diegti į planšetinius kompiuterius. Jie gali iš karto pilnavertiškai naudotis „e-STAR“ gaminiais“, – dėstė A. Byčius.

Planuojama, kad 2013 m. iš planšetinių kompiuterių „e-STAR“ įmonė „Mikrovisata“ gaus 15–18 mln. Lt pajamų ir tai sudarys 25–30 proc. visų įmonės pajamų. Bendrovė taip pat prekiauja televizijos priedėliais ir kita įranga.

2012 m. įmonės apyvarta viršijo 78 mln. Lt, t. y. dvigubai daugiau nei 2011 m. 2012 m. planšetiniai kompiuteriai sudarė 5 proc. įmonės apyvartos.

Tarp kitų „Mikrovisatos“ naujovių šiais metais rinkai bus pristatytas išmanusis priedas televizoriams „Smart TV Stick“.

„Smart TV Stick“ turės „Android 4.0“ operacinę sistemą, prie interneto jungsis „Wi-Fi“ ryšio technologija. Taip pat priede bus įdiegtos populiariausios programos, leidžiančios žiūrėti laidas ir filmus internetu, klausytis muzikos, žaisti žaidimus, bendrauti socialiniuose tinklalapiuose.

Šis įrenginys bus valdomas trijų dimensijų (3D) erdvine pele, kuri leis prietaisu patogiai naudotis iš bet kurios kambario vietos, laikant ją ore.

Priedėlį „Smart TV Stick“ bus galima naudoti kaip medijų centrą, prie jo jungti išorines atminties laikmenas, per televizorių žiūrėti kitų laikmenų turinį, į jas įrašinėti turinį iš televizoriaus.

Artimiausiu metu „Mikrovisata“ pristatys ir keletą aukštos kokybės išmaniųjų telefonų, valdomų operacine sistema „Android 4.0“. Šie gaminiai turės aukštos kokybės IPS technologijos ekranus, bus apsaugoti nesibraižančiu ASAHI GLASS stiklu. Juose bus dviejų branduolių procesoriai, „Wi-Fi“, 3G ir „Bluetooth“ ryšio technologijos, GPS navigacijos, FM radijo įrenginiai.

Dar vienas „e-STAR“ įrenginių privalumas – garantinę ir pogarantinę „e-STAR“ produktų priežiūrą atlieka didžiausias Lietuvoje mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių priežiūros tinklas „Mobiliųjų telefonų techninis centras“ (MTTC).

Komentavimo galimybė išjungta.