Paskelbta

„Pinigų kartos“ ekspertai mėnesį „skrodė“ mobiliojo ryšio operatorius

Pinigų kartaIlgiau kaip mėnesį trukusiame eksperimente televizijos laida „Pinigų karta“ tikrino ir sprendė, kuris iš didžiųjų Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių yra geriausias, šauniausias ir pigiausias. Balandžio pradžioje buvo paskelbti eksperimento rezultatai.

LRT laidos žurnalistai ir ekspertai vertino „Bitę“, „Omnitel“ ir „Tele 2“ septyniose kategorijose: išankstinio mokėjimo paslaugos, mėnesinio mokėjimo planai, aptarnavimas salone, klaidų ištaisymas, pakuotė, ryšio kokybė bei paslėptų mokesčių nebuvimas. Papildomo ekspertinio įvertinimo susilaukė ir mobiliojo ryšio operatorių reklamos.

Kiekvienoje kategorijoje geriausiai pasirodžiusį operatorių „Pinigų kartos“ žurnalistai įvertino trimis balais, o silpniausiai – vienu. Vienintelėje kategorijoj, kur buvo vertinama ryšio kokybė, visi operatoriai gavo aukščiausią įvertinimą. Iš operatorių tik „Bitė“ jokioje kategorijoje negavo mažiausio balo.

„Pinigų kartos“ eksperimento rezultatai:

 

„Bitė“

„Omnitel“

„Tele2“

Išankstinio mokėjimo paslaugos

2

3

1

Mėnesinio mokėjimo planai ir jų paprastumas

3

1

2

Aptarnavimas salone

3

3

2

Klaidų ištaisymas ir paaiškinimas

3

2

3

Pakuotės patogumas (išankstinio mokėjimo paslaugų kortelių)

2

3

1

Ryšio kokybė

3

3

3

Paslėptų mokesčių ir apribojimų nebuvimas

3

1

2

 

Daugiausiai balų eksperimente surinko „Bitė“, antroje vietoje – „Omnitel“, o tretieji – „Tele2“. Pasak „Pinigų kartos“ žurnalistų, nors skirtumas yra nežymus, operatorių paslaugų kainas galima papildomai palyginti Ryšių reguliavimo tarnybos tinklalapyje.