Paskelbta

Vaizdo registratorius kiekviename automobilyje

vaizdo registratoriusVaizdo registratorius – puiki priemonė saugumui ir kultūrai keliuose kelti. Su tuo sutinka ypač daug žmonių, o tai gali įrodyti ir specialistai. Specialistai iš www.carcam.lt ne tik sutinka, bet ir siūlo nedelsti, kuo greičiau įsigysite vaizdo registratorių, tuo ramiau galėsite jaustis kelyje. Be to, specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į prietaiso kokybę ir rinktis tik kokybiškus prietaisus.

Apie registratorių naudą supranta net ir politikai bei žurnalistai. Karts nuo karto pasigirsta kalbos, kad galbūt reikėtų kiekviename automobilyje privalomai versti naudoti vaizdo registratorius, mat pastebėta, kad tai ne tik padeda lengviau išaiškinti eismo įvykio kaltininką, bet taip ir savotiškai drausmina eismo dalyvius, kurie jausdami, jog yra filmuojami ir gali būti bet kada perduoti policijai, elgiasi atsakingiau.

Deja, ne visi vairuotojai pritaria tai nuomonei, kad vaizdo registratorius turėtų būti toks pat privalomas, kaip ir saugos diržai ar kuris kitas automobilio elementas. Daugeliui didžiausia kliūtimi atrodo šių įrenginių kainos. Be abejo, kuomet Lietuvoje automobilių parkas gana senas ir dažnas automobilis kainuoja iki 5000 litų, išleisti papildomus kelis šimtus atrodo daugoka. Tad iš dalies būtų galima suprasti ir besipriešinančius vairuotojus. Tiesa, įvedus privalomą sistemą greičiausiai bent daliai vairuotojų būtų galima tikėtis bent šiokių tokių kompensacijų.

Yra manančių, kad vaizdo registratorius labai apkrauna akumuliatorių bei taip didina kuro sąnaudas. Tačiau vargu ar pavyktų rasti tokį registratorių, kuris darytų reikšmingą įtaką akumuliatoriaus apkrovoms ar kuro sąnaudoms. Be to, daugelis registratorių turi ličio jonų bateriją, kurios užtenka iki kelių valandų darbo. Lyginant su kitais prietaisais automobilyje, pavyzdžiui grotuvu, vaizdo registratorius sunaudoja ypatingai mažai energijos. Kiek kebliau tiems, kurie automobilyje naudoja daug elektros prietaisų: navigaciją, krauna mobiliuose telefonus ar pan., gali trūkti laisvų elektros lizdų. Išeitis – šakotuvas.

Jei sutinkate, kad video registratorius yra reikalingas, www.carcam.lt specialistai Jums gali padėti išsirinkti prietaisą už priimtiną kainą, be to, jei pageidausite, galėsite išmėginti ir sužinoti visas prietaisų galimybes bei skirtumus.